صفحه اصلی / آگهی رایگان / تابلو جهت نصب بنر

تابلو جهت نصب بنر

طراحی و ساخت بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی
پایه بنر کرکره ای با فک متجرک گروه اندیشه تبلیغ
المانهـا و فضـای تبلیغاتی شهر، چشم اندازی از هویت شهــری است که در قالب بیلبورد، تابلــو های پیام نما و نام نما در سطح شهر طراحی، ساخته و نصب می شوند. مهمترین مقوله در طراحی این سازه ها توجه به اصول زیبا شناسی و تطابق بصری با نوع مبلمان شهری می باشد. توجه به این مهم ضمن افزایش توجه مخاطبان به فضای تبلیغی ایجاد شده، پیکره شهر را نیز از آلودگی های بصری خلاص می کند.
اما در این میان روشهـای نصب بنـرهای تبلیغـاتی موقت و مناسبتی بیشترین تاثیر را در ایجــاد آلــودگی بصری شهرها دارند که البته متاثر از لولهای داربستی هستند که اغلب برای نصب این گونه بنرها استفاده می شوند. استفـاده از پرتابل تبلیغاتی بنر با فک متحرک راهکـاری مناسب جهت نصب بنر هـــای تبلیغــاتی موقت و مناسبتی است که ضمن منطبق بودن با اصول زیباشناشی، نقش مهمی در احیای فضاهای شهری دارند.
بر پیکـره این سازه یک سیستم ریلی مجهز به وینچ جهت حرکت فک بالا و ریل ثابت فک پایین طراحی شده است که امکان نصب بنر در ابعاد آزاد ۳×۴ متر را فراهم می سازد.
مزیت استفاده از سیستم ریلی در عدم نیاز به بالابر و نردبان جهت نصب و تعویض بنر می باشد. پایه بنر با فک متحرک در دو نوع یکطرفه و دوطرفه تولید می شود و هر بنر توسط سیستم ریلــی جداگانه نصب می شود.

محصولات گروه اندیشه تبلیغ:
– اسکرولینگ لایت باکس,
– پایه بنر تیربرقی,
– پایه بنر استرابرد,
– پایه بنر لمپوست,
– پایه بنر تیربرد,
– پایه پرچم اهتزاز,
– پایه پرچم دیواری,
– تابلو سه وجهی,
– تابلو وقایع نگار,
– تابلو فلکسی فیس,
– بیلبورد,
– تابلو نام نما و پیام رسان,
– حروف چلینیوم و برجسته,
– و…
www.andishehtabligh.ir
۰۹۱۲۵۳۴۸۵۱۵-۰۲۱۲۲۳۶۷۷۴۱
www.2236.ir

نام آگهی‌دهنده :
تلفن : 02122367741
فکس :
موبایل : 09125348515
ایمیل : [email protected]
وب‌سایت :
نشانی : www.2236.ir
آگهی های مشابه :
تابلو جهت نصب بنر