صفحه اصلی / آگهی رایگان / ثبت شرکت تولیدی

ثبت شرکت تولیدی

حتما اعلام کنید از طریق سایت کرج آگهی آشنا شده‌اید.

تولید در فرهنگ فارسی معین،به معانی پدید آوردن، ایجاد و خلق آمده است.به طور کلی می توان گفت تولید عمل تبدیل نهاده های تولید به کالا و خدماتی است که برای مصرف یا سرمایه گذاری مورد نیاز است.فعالیت تولیدی مجموعه فعالیت هایی است که برای تبدیل منابع به کالاهای مورد نیاز صورت می گیرد و شرکت تولیدی به شرکتی گفته می شود که به کار تولیدی اختصاص داشته و در موضوع فعالیت آن تولید کالا قید شده باشد.در اساسنامه این نوع شرکت ها فعالیت تولیدی درج می گردد.
ثبت شرکت تولیدی به دو نوع شرکت تولیدی سهامی خاص و شرکت تولیدی با مسوولیت محدود امکان پذیر است.برای تاسیس یک شرکت تولیدی،ابتدا می بایست در رابطه با نوع شرکت تولیدی،نام شرکت تولیدی، مقدار سرمایه اولیه ،موضوع فعالیت و تعیین هیئت مدیره تصمیم گیری نمود و سپس نسبت به فراهم نمودن مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت اقدام کرد.
متقاضیان گرامی می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل،کلیه امور ثبتی شرکت تولیدی را به کارشناسان مجرب ما بسپارند و یا می توانند مدارک را از طریق پست به مرکز تخصصی ما در ثبت شرکت فکر برتر ارسال نمایند. همکاران ما در ثبت شرکت فکر برتر،با سال ها تجربه و استفاده از کارشناسان و بازنشستگان خبره برآنند تا خدمات ارزنده ای به شما متقاضیان عزیز ارائه نمایند.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تولیدی سهامی خاص:
1-کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
2-اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
3-امضای اقرارنامه
4-اخذ مجوز در صورت نیاز به صدر مجوز برای فعالیت تولیدی
5-تنظیم کالتنامه رسمی جهت اخذ مجوز
آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90
سایت: companyregister.ir
تلفن: 42143-021
ایمیل: info@companyregister.ir

آگهی‌دهنده: فکر برتر
2142143
خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90